Sedmitýdenní praktický průvodce změnou myšlení

DETOX MYSLI

 

Chcete vystoupit z každodenního stereotypu povinností?

 

Udělat si sama na sebe čas a prožít něco nového?

 

Nevíte, kde začít?

Mám pro Vás řešení:

průvodce, který Vás krůček po krůčku navede ke změně myšlení. Díky němu si na sebe uděláte čas, vystoupíte ze své bubliny a zjistíte, že hezké věci mohou být každodenní součástí vašeho života.

Ano, doopravdy i Vašeho - změna k lepšímu je dostupná pro všechny, nejen pro "privilegované" lidi.

(a není k tomu potřeba dát v práci výpověď, odstěhovat se k moři a vyhrát milion :-))

 

Proč vznikl e-book Detox mysli

Konečně samu sebe stavím na první místo - je to úžasný pocit. Vím, že radost a klid mohu čerpat z vlastního nitra - proto si každý den dopřávám "rande sama se sebou" 🙂

Sama jsem se dlouhá léta "cyklila" v zajetých myšlenkových vzorcích - všední dny byly téměř totožné. Chtěla jsem se zalíbit ostatním lidem a vůbec jsem nevěděla, kdo jsem já a jakým směrem se chci ve svém životě vydat.

Můj čas jsem “rozdala” ostatním – místo toho, abych se věnovala sama sobě a svým potřebám.

Postupně jsem přišla na to, že kvalitní čas strávený pouze sama se sebou přináší do života mnoho úžasných změn. Můžete přijít na to, co vás doopravdy baví, zpomalit tok času, získat nad problémy nadhled a tím přijít na nová řešení.

K čemu jsem dospěla?

1) Že spokojenost netkví v umění dokonalé meditace či zpívání manter.
2) Že se jedná o drobnosti v každodenním “běžném” životě, ke kterým máme přístup všechny - kdykoliv a kdekoliv.
3) Jen je potřeba si najít ty své vlastní a nechat je vstoupit do našeho života.

Více o mně naleznete v záložce Můj příběh

Proto vznikl také e-book Detox mysli, ve kterém se zaměřujeme na přepisování starých a neužitečných vzorců myšlení a věnujeme čas samy sobě a svým potřebám.

Jeho účelem je inspirovat vás k drobným změnám či zamyšlením, které mohou vaše vnímání reality posunout k lepšímu.

Nenásilně a v pohodě.

Představte si, že...

 • víte, co Vás baví a naplňuje
 • se můžete na sebe plně spolehnout, protože víte, jaké máte priority
 • umíte říkat "ne"
 • si všímáte každodenních drobných radostí a nečekáte, "až" se někdy něco v budoucnu změní
 • zažíváte pocit vděčnosti TEĎ a víte, že jste to VY, kdo si tvoří svůj vlastní život
 • jste sama sobě kamarádkou a oporou

Co se naučíme

 • vysvětlíme si, jak funguje mozek a jak vznikají nové návyky
 • každý den si na sebe vyhradíte čas, který budete věnovat jen sama sobě
 • vystoupíte z komfortní zóny - a tam se dějí zázraky 🙂
 • zapojíte nejen mozek, ale i své tělo
 • uklidíte si nejen ve své hlavě, ale také prostor kolem sebe
 • posílíte pocit vděčnosti
 • zjistíte, že změny jsou v životě možné
 • zvědomíte si přítomný okamžik
 • uvědomíte si své strašáky
 • naučíte se říkat "ne"
 • zjistíte, co Vám pomáhá zrelaxovat mysl, tělo i duši

Možná Vás ještě napadla nějaká otázka

Co když nemám v tomto ohledu žádné zkušenosti?

Tak to je ideální varianta. E-book Detox mysli vysvětluje vše od začátku a polopaticky. Nemusíte se tedy obávat, že musíte dopředu už něco vědět či studovat. Krůček po krůčku Vás provedu každým dnem a všechny informace k tématům Vám jsou k dispozici. 

Na konci některých kapitol jsou uvedeny tipy k dalšímu vzdělávání - pokud Vás dané téma zaujme nakolik, že se v něm budete chtít rozvíjet. Jedná se však o inspiraci, ne o nutnost.

 

Co když na plnění úkolů nebudu mít čas?

V úvodu knihy si vysvětlíme, že je důležité věci dělat pravidelně, ale pomalu a s ohledem na naše možnosti. Není potřeba se stresovat tím, že si každý den neuděláte na sebe hodinu volno. Stačí 15 minut - klidně i obden. Budete postupovat tempem, které Vám vyhovuje.

E-book Vás do celého procesu jemně navede. První týden je záměrně časově nenáročný a koncipován tak, abyste si na celý proces změny nenásilně zvykla.

 

Doopravdy se mi změní život?

Pokud budete následovat instrukce a úkoly v e-booku uvedené, tak ano. Detox mysli je však jakýmsi "startérem" ke změně. Nabídne Vám jiný pohled na svět a inspiruje k technikám, o kterých jste možná neslyšela či je chtěla dlouho vyzkoušet. Po sedmi společně strávěných týdnech však bude jen na Vás, co do svého každodenního života z e-booku zakomponujete. 🙂

Co když vše, co v e-book zmiňujete, vím?

Samozřejmě i to se může stát. E-book je určen spíše pro začátečnice než pro zkušené lidi. I přesto si myslím, že má v tomto případě e-book přidanou hodnotu. Může Vás naučit pravidelnosti, disciplíně a vytyčení si cilů, kterých chcete dosáhnout.

 

Reference

7 týdenní praxe, která vás dovede k vědomějšímu, radostnějšímu a novému JÁ. Jednoduchý a praktický návod, jak vystoupit ze své ulity, komfortní zóny a otevřít se novým obzorům. Naučíte se jak se pomocí svých smyslů lépe poznat a objevit neobjevené, co se uvnitř vás skrývá. Praktické cvičení v Ebooku jednoznačně dokazuje, jak náš mozek funguje, objevte toto jednoduché tajemství.
LucieČas Ženy (www.caszeny.cz)
Milá Radko, děkuji za Váš e-book a především kapitolu, která se týká přítomného okamžiku. Ta se mou souzněla nejvíce. Uvědomila jsem si, že často žiji budoucností. Ale proč? Jo, je nutné některé věci plánovat. Na druhou stranu se často přistihuji, že už cestou z práce plánuji a organizuji co nakoupím, uklidím,... A když koukám z okna, vůbec nevnímám, co nového teď v květnu vykvetlo nebo že dům, kolem kterého jezdím každý den do práce, dostal nový kabát. A to je velká škoda. Je na čase změnit mé plánování a radovat se z toho, co je právě teď. Přeji Vám radost z práce a těším se na další Vaše články.
Dana
Radko, jsem velmi ráda, že se ke mně dostal Váš E-BOOK, děkuji. Kniha mne zaujala. Po přečtení mi pootevřela oči a doufám, že je postupně otevřu celé. Vyzdvihla bych 2 věci: zaprvé: umíráme každou vteřinou (hodit za hlavu nedůležité) a zadruhé: umění říkat NE (jinak nás to semílá a může úplně semlít). Určitě ji doporučím lidem, na kterých mi záleží.
Milana

Cena e-booku Detox mysli

Průvodce Vás v sedmi týdnech krůček po krůčku provede každým dnem a dá Vám detailní návod, jak být v životě spokojenější.

Na 80 stranách se dozvíte informace, které jsem sbírala mnoho let a dala je do jasného a přehledného formátu, jehož tempo je snadné dodržet.

Vedle teorie nabité "aha-momenty" jsem pro Vás vytvořila praktickou část, která pomůže urychlit změnu k lepšímu tím, že každý den budeme aktivně konat.

Cena e-booku Detox mysli je 1 090 Kč.

Garance vrácení peněz

Pokud zjistíte, že e-book není Váš čálek čaje, napište mi e-mail a já Vám vrátím částku v plné výši. Garanci je možné využít 30 dní od zakoupení.

Plně respektuji, že jste si nákup rozmyslela - bez otázek dostanete své peníze zpět.

Nepříznivá finanční situace?

Pokud v současné době řešíte tíživou finanční situaci, napište mi e-mail a e-book Detox mysli Vám pošlu zdarma. Věřím, že ve zlepšení pohledu na svět by finance neměly být překážkou.

Kupte si e-book a detoxikujte svou mysl.

Kdy jindy vykročit k lepšímu životu než TEĎ?

Neodkládejte koupi na "za týden" nebo "až se něco stane".

Spokojenější já můžete začít budovat už dnes. Budoucnost si tvoříme teď - tím, jak v tuto chvíli přemýšlíme a co děláme.

Nikdo jiný než my samy to za nás neudělá.

Těšíte se na společně strávených sedm týdnů?